Przyspieszone bicie serca, drętwienie palców u dłoni

Witam, mam czeste przyspieszone bicie serca (nie od wysilku, tylko w czasie odpoczynku) oraz dretwienie dwoch zewnetrznych palcow lewej reki . Do jakiego lekarza sie udac, prosze o pomoc czego to moga byc obajwy. Dziekuje.

Przyspieszone bicie serca należy diagnozować w gabinecie lekarskim. Nikt rozsądny nie postawi rozpoznania przez internet. Na początek należy udać się do Lekarza pierwszego kontaktu i zrobić podstawowe badania łącznie z badaniem EKG.