Przyspieszone bicie serca po marihuanie

Mam przyspieszone bicie serca po marihuanie. 2 dni temu wzięłam z 10 buchów marihuany z lufki, od tamtej pory mam przyspieszone bicie serca, lęków nie mam, ale serce wali bardzo mocno. Denerwuję się bo nie wiem co z tym zrobić, na pewno dobre to nie jest i boję się, że coś może mi się stać. Rodzicom nie mogę powiedzieć mam 15 lat ,chyba by mnie zabili. Żałuję bardzo, że spróbowałam, ale już po fakcie i nie wiem co robić. Może mi się coś stać? Czy to minie? Proszę o pomoc.

Witam serdecznie,
Przyspieszone bicie serca po spożyciu marihuany może utrzymywać się do kilku dni - potem wszystko powinno się unormować. Mam nadzieję jednak, że to co się wydarzyło będzie dla Ciebie przestrogą i nigdy więcej nie sięgniesz po substancje psychoaktywne.
Pozdrawiam