Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Przytycie, cellulit wodny po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

dzień dobry. w czerwcu odstawiłam tabletki antykoncep. brałam lesinelle przez 1,5 roku, ostatnie pół roku - cellulit, złe samopoczucie. po odstawieniu przytyłam 4 kg, zatrzymuje mi się woda. nie wiem jak sobie z tym poradzić, waga ani drgnie
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Objawy menopauzy

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisany stan może być spowodowany zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy