Puchnięcie łydek w wyniku długiego siedzenia

Dzień dobry mam na imię Urszula,mam 39 lat.Mam pytanie ,ponieważ puchną mi łydki jak za długo siedzę albo na zmianę pogody.Leczyłam się już u różnych lekarzy od tamtego roku,miałam nawet usg dopplera i wszystko ok.już nie wiem do jakiego lekarza mam iść żeby mi powiedział jaka jest przyczyna bólu. Za odpowiedz z góry dziękuję.

Radziłbym jeszcze wykonać badania w kierunku reumatoidalnego zapalenia stawów (np. latex we krwi), dny moczanowej (kwas moczowy we krwi) i oczywiście RTG odcinka lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa. O wszystkim powinien zadecydować lekarz prowadzący.