Pulsacyjna bolesność głowy a alkohol

Witam; Od dłuższego czasu około roku boli mnie głowa kilka razy dziennie również w nocy po wypiciu nawet najmniejszej ilości alkoholu ból się wzmaga boli w prawej górnej części głowy ból z reguły jest pulsacyjny i się nasila. Proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki .