Pulsujące bóle głowy w okolicy czoła

Witam. Od prawie 3 tygodni boli mnie głowa. Jest to najczęściej ból pulsacyjny. Boli mnie głowa z przodu (skronie, górna część czoła). Dodatkowo mam podwyższony puls. Normalnie mój puls wynosi około 75, a ostatnio około 100u/min. Czuję się osłabiona. W środku odczuwam poddenerwowanie chociaż niczym się nie martwię. Głowa najczęściej boli w pracy (praca siedząca, głowa skierowana w dół). Proszę o pomoc.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, kontrolne badania krwi, m.in. morfologia - może to niedokrwistość? oraz tsh - problemy z tarczycą? Może migrena.
Pozdrawiam