Pulsowanie pod lewym żebrami

Witam. Mam 21 lat, pod lewymi zebrami czuje pulsowanie, trochę tak jak by mnie coś uwieralo ale nie boli. A w tym samym miejscu tylko ze na plecach czuje ucisk. Co to może być i czym spowodowane? Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc. Weronika

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proponuje udać się do lekarza rodzinnego.