Pulsowanie w dole pleców po porodzie

Witam mam dziwne pulsowanie w dole pleców tak jak ciśnienie by mnie rozpieralo . Jest to bardzo nie pezyjemne uczucie .... Zaczęło sie to pi porodzie miałam cesarskie cięcie straciłam duzo krwi , myślałam wtedy ze to z wycieńczenia ale zdaza sie to do dziś ???? Mam tez problem z kręgosłupem czy możliwe ze to ma z tym coś wspólnego ??? Marta
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Szkoda że nie pisze Pani ile czasu minęło o porodu. Podane dolegliwości mogą wynikać zarówno z wycieńczenia po porodzie jak i progresji zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa. Myślę że warto zgłosić się do neurologa. który zweryfikuje czy ciąża nie przeciążyła nadmiernie pleców. Proszę również pozostać pod okresową kontrolą ginekologa.