Wynik i interpretacja RTG kręgosłupa
Prosze o interpretacje wyniku RTG kregoslupa i dolnego odcinka kregoslupa. Roatacja kręgów w lewo lekko zwężona tarcza L5S1 w stosunku do tarcz wyżej polozonych. 8 miesięcy temu urodzilam dziecko przez cięcie cesarskie i od porodu caly czas odczuwam bol który nasila się podczas siedzenia pojawia się również uczucie odrętwienia pleców w dole.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Zmiany w obrazie RTG sugerurują zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, którw w połączeniu ze skrzywieniem moga dawać takie objawy bólowe. Konieczna jest rehablitacja mająca na celu odciążenie kręgosłupa i wzmocnienie mięśni przykręgosłupowych.