Pulsujący ból pleców a chora nerka

Witam,mam pulsujący,ból w tylnej,prawej stronie pleców,za miednicą.ból utrudnia mi poruszanie się,przy chodzeniu,nawet jak leże,to też boli.dodam że lecze od paru lat prawą nerke,i często boli przy oddawaniu moczu.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, przy dodatnim wywiadzie w kierunku choroby nerek z taką dolegliwością musi się zgłosić Pan do nefrologa w celu ustalenia odpowiedniego postępowania. Nie wiem z jakiego powodu był Pan wcześniej leczony i czy ma to związek. Patrząc na opisywane objawy jest to prawdopodobnie zakażenie lub kamica układu moczowego. Pozdrawiam