Punktowe kłucia w brzuchu
mam 30 lat. Mam diete i cwicze. Od okolo kwietnia mam losowe tak jakby "klucia" w brzuchu - losowo i w roznych miejscach. Po lewej stronie u gory/na dole, po prsawej stronie na dole/u gory, po prostu roznie. Jest to maly punktowy "bolik/uklucie". Bylem w kwietinu z tym u lekarza i skierowal mnie na USG i mialem badane narzady wewnetrzne - watrobe,trzustke, jame brzuszna i nic nie wykazalo. Obecnie mam tak roznie czasami w ciagu dnia. Czasami na czczco czasami po jedzeniu, roznie. Co to moze byc?

MĘŻCZYZNA, 30 LAT ponad rok temu
Dzień dobry,
Proszę udać się do gastrologa lub dobrego intrnisty, konieczne jest dokładne badanie fizykalne i szczegółowy wywiad lekarski, a w razie potrzeby zmiana diety i/lub w razie zaleceń lekarza wykonanie kolonoskopii. Teoretycznie może mieć Pan zapalenie uchyłków, ale takie dolegliwości występują raczej u starszych osób. Niewykluczone, że konieczne będą również dodatkowe badania, w tym badanie kału.
Pozdrawiam serdecznie.
Marek Derkacz