Punktowy ból po operacji endoprotezy stawu biodrowego

Operacja endoprotezy stawu biodrowego była w styczniu od miesiąca odczuwam punktowy bul po chodzeniu w połowie uda z przodu. Jestem zaniepokojony Andrzej

Szanowany Panie, proszę się nie niepokoić. Wyamaga to wyjaśnienia. Zazwyczaj doleglwiości te są związane z coraz wiekszą Pana aktywnością. Jednak nigdy nie da się wykluczyć innych przyczyny, które wymagają wnikliwego wyjasnienia. Proponuję kontrolę u ortopedy (najlepiej tego, który Pana operował). Myslę,że wskazane będzie wykonanie rtg kontrolnego Pana operowanego stawu zarówno AP jak i osiowe w celu, mam nadzieję wykluczenia, obluzowania trzpienia endoprotezy - jako j e d n e j z możliwych przyczyn Pana dolegliwości . Prowadzący Pana leczenie ortopeda z pewnością wszystko Panu wyjaśni. Pozdrawiam