Pusty pęcherzyk po oczyszczeniu macicy

Witam. Jestem dzień po oczyszczeniu macicy. Rozpoznano u mnie pusty pęcherzyk. Podano mi tabletki aby przyspieszyć poronienie a zabieg oczyszczenia był ponieważ wszystko nie zostało samoistnie oczyszczone(6 tydzień ciąży) To pierwsza ciąża. Bóle brzucha mam ale słabe. Chciałabym dowiedzieć się jakich czynności nie powinnam wykonywać. Za 10 dni wracam do pracy a mam prace fizyczna w ciągłym ruchu i cały czas na nogach czasem nawet po 12 godzin pracy. Co zrobić żeby sobie nie zaszkodzić?

-Kontrola morfologii krwi.
Jeśli planuje Pani macierzyństwo w krótkim czasie suplementacja kwasem foliowym.
-Kontrola ginekologiczna + usg dopochwowe po 14 dniach od zabiegu.