Pytanie o uzdrowiska onkologiczne

Dzień dobry. Mój tata zachorował na raka prostaty, już teraz z przerzutami na kości i węzły chłonne:( po jakichś zastrzykach spadło PSA do 7, ale lekarz kazał zaprzestać tych zastrzyków i PSA wzrosło do 130, teraz jest 103, lecz nadal za dużo, żeby stosować chemioterapię. Łyka tysiące tabletek. Znalazłem, że sok z cytryny wraz z sodą na czczo jeden łyk pomaga bez skutków ubocz. zwalczać komórki rakowe; oby. Mam pytanie, czy są i gdzie są uzdrowiska onkologiczne, które pomogły by pozbyć się raka?

Gdyby były ośrodki na Świecie , gdzie można by pozbyć się raka - to nikt nie umierałby z tego powodu!!! Proponuję , aby pacjent był pod opieką dotychczasowych specjalistów!!! zż

Takich uzdrowisk nie ma. Leczeniem nowotworów w Polsce prowadzą ośrodki onkologiczne. Stopień zaawansowania choroby Pana taty jest bardzo wysoki i leczenie może ograniczyć się do zmniejszenia objawów ubocznych. Zajmują się tym poradnie paliatywnej, pod których opieką powinien pozostać Pana tata.