Wyniki badań onkologicznych do analizy

Dzień dobry. U mojego taty rozpoznano raka złośliwego z przeżutami, niestety na porade onkologiczna musi czekac ponad 3 tygodnie w Koszalinie, poniewaz nie usyzkla wczesniejszego terminu. Czy mogłabym prosic o interpretecje wynikow badan ? Dodam, iż w międzyczasie będę starać się zarejestrowac tatę do onkologa w Szczecinie, poniewać tutaj mieszkam. Oto opis wynikow badan ojca : Węzeł chlonny przytchawiczny górny prawy 19x14 mm. Pakiet węzłowy przytchawiczny dolny prawy 39x27 mm, pakiet wezlowy

Nic nie pisze Pani bliżej o chorobie podstawowej! Wynik stwierdza obecność pakietów węzłowych bez bardziej szczegółowej interpretacji! Ja też nie mogę nic więcej powiedzieć na odległość W-wa-Szczecin! zż