Radykalna operacja narządów rodnych i brachyterapia
Jestem po radykalnej operacji narzadow rodnych i brachyterapii. mialam w badaniu kontrolnym wzrost markera scc.W zwiazky z tym wyslano mnie na tk jamy brzusznej i miednicy malej.Wynik-w badaniu dodatkowo zwraca uwage obecnosc kilku wezlowbez wyraznie zaznaczonej zatoki tluszcz z przewaga ilosci wielkosci w prawej pachwinie.W osi krotkiej zmiany do 9 mm.usg z kwalif ewent biopsji.ZrobionoBAC wezlow chlon.Wynik-pojedyncze rozproszone limfocyty.W tle plyn bialkowyObraz cytol nietypowy dla wezla.

KOBIETA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Niestety w powyższym opisie nie zawarła Pani konkretnego pytania. proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego.