Radykalne usunięcie cysty pilonidalnej

3 tyg temu miałem radykalnie usuniętą cystę pilonidalną. Rana goi sie "jako otwarta". Otwór ponoć głęboki ale czysty. Czy to możliwe aby ból był tak silny i wymagał mocnych leków przeciwbólowych ???

Bolesność najczęściej ustępuje w przeciągu kilku dni. Pozostaje tkliwość. Różne osoby mają różny poziom bólu. W razie wątpliwości proszę zgłosić się do swojego chirurga.

Nie widziałem rozmiarów cysty , nie operowałem , nie znam wyniku operacji!!! - cóż więc mogę powiedzieć na odległość W-wa - Kr-ów!!! Prosze pilnie skontaktować się z operatorem!!! zż