Rak piersi a stosowanie Estruzilu

Od dwóch lat biore estruzil.lecze się na raka piersi.przeszłam radioterapię Chemi nie miałam. Odkąd biore hormony ,najpierw lameta egistrozol a teraz estruzil złe się czuje . Jestem bez energi ciagle zmęczona chociaż badanie krwi nic nie wykazało.ostatnio doszły bóle kosci, endometrioza i torbiele na narzadach rodnych.ostatnio przez cztery dni nie łykałam estruzilu i już trzeciego dnia czułam sie lepiej ,wróciła energia a może tak mi sie wydaje .czy jest sens brać ten lek i czy on ratuje zyci

Lek ten chroni przed wystąpieniem raka w drugiej piersi. Zaprzestanie jego stosowania skonsultowałbym jednak z chemioterapeutą.

Proszę omówić ten temat z lekarzem zlecającym estruzil!!! ja , za malo wiem o Pani chorobie,jej przebiegu i obecnym stanie zaawansowania , abym mógł odpowiedzieć autorytaywnie!!! ,,zż