Radioterapia po amputacji piersi

Jestem po amputacji piersi (X2014r)- Carcinoma infiltrans NSTG3,pT1cNOMO.Typ Luminalny Her2dodatni.Jestem po cyklu chemiACx4, obecnie w trakcie immunoterapii uzupełniającej Herceptyną oraz pobieraniaTamoxsifenu. Moje pytanie: czy zasadna byłaby radioterapia i jakie są moje rokowania?Pozdrawiam.

Co do zasadności stosowania radioterapii, to zbyt malo danych, jaki stan węzłów chlonnych, jaki stan tkanek wokół ogniska raka, zwykle przy amputacji piersi zwlaszcza w stopnoi T1 radioterapia nie jest stosowana. Rokowania wygladaja na pomyslne

Za malo wiem o przebiegu i zaawansowansowaniu Pani choroby , proszę szczegółowo omówić te sprawy z lekarzem prowadzącym , na temat rokowań nie wypowiadam się albowiem nie nie zajmuję się przepowiadaniem przyszłości , zż