Rak piersi i chemioterapia a rokowania u 27-latki

Mam 27 lat. W maju 2014 r. przeszłam operacje oszczędzającą prawej piersi. Rak inwazyjny T1-0,9 mm, G3, hormonozależny, Her2(+++),Ki67-40%, węzły czyste.Obecnie jestem w trakcie leczenia tj. 12 paklitakseli,4 AC, radioterapia i hormonoterapia przez 5 lat. Jakie są moje rokowania? czy możliwe jest całkowite wyleczenie bez wznowy w przyszłości?

Wyleczenie w tym stadium jest oczywiście możliwe, ale żadne leczenie niestety nie daje gwarancji. Wiemy natomiast, że wiara w skutecznośc leczenia i motywacja zwieksza szanse. Zyczę zdrowia i optymizmu