Rak splotu naczyniastego u półtorarocznego dziecka

Wnusio ma poltora roku zdiagnozowany rak splotu naczyniastego ,jest po pierwszej operacji czeka go drugausuniecia guza wielkosci brzoskwini . wiem , ze czeka go chemia . dlaczego lekarze nie zauwazyli ze dzieje sie cos niedobrego , skoro wczesniej byl tez pod opieką onkologa, kto moze pomoc , jakie sa rokowania , jak mozna mu pomoc, czy przeżyjeb lagam prosze opomoc co mammy robic

Przepraszam , ale nie potrafię odpowiedzieć na pytanie dlaczego lekarze nie zauważyli , że dzieje się coś niedobrego , proponuję leczenie w Centrum Zdrowia Dziecka w Międzylesiu , zż