Rak śródprzewodowy G2 z mikroinwazją piersi lewej T1N0M0

Witam serdecznie proszę bardzo o pomoc czy mój rak jest zaawansowany.? Czy mam szanse na wyleczenie.? Wyniki Rak śródprzewodowy G2 z mikroinwazją piersi lewej T1N0M0.Tym histologiczny drobnobrodawkowaty i sitowaty z pojedynczymi ogniskami comedo carcinoma.Receptory estrogenowe dodatnie w 20 % nasilenie reakcji 2+ Receptory progesteronowe dodatnie w 5% nasilenie reakcji 3+.SMA Odczyn nieciagly w miejscach inwazji....Dziekuje bardzo i prosze o pomoc Pozdrawiam.

Proszę "nie składać broni", to rozpoznanie-to nie jest wyrok!!! Koniecznie proszę byc pod stałą opieką ośrodka onkologicznego!!! zż