Rak trzustki a wyniki AST i ALT
Witam mam pytanie czy jak wyniki amalyzy aspat aiat bilrubiny ggtp ldh i usg jamy brzusznej wychodza ok to jest mozliwe zachorowac na raka trzustki co mozna robic zeby uchronic sie przed rakiem trzustki jakie badania mozna jeszcze wykonac

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Poziom amylazy w surowicy jest nieprawidłowy w przypadku patologii trzustki. Proponuję prowadzić zdrowy tryb życia i regularnie się badać.