Glukoza z surowicy po posiłkach

Dzien dobry mam pytanie 25 stycznia mialam robiona glukoze z surowicy ale po posilkach i wynik wyszedl 4,90 dzis robilam glukoze z moczu ale na czczo i wyszla ponizej normy co to moze oznaczyc. I drugie pytanie dzis w moczu na jeden krzyzyk wyszlo mi obecnosc bilrubiny a w zeszlym roku 16.09.14 z krwi wyszla mi 13,7 aspat,aliat, amylaza ggtp i Ldh wychodza ok wraz z morfologia czy moge miec problem z watroba lub trzustka a ten niski cukier moze wskazywac hipeglikomie prosze o pomoc

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik glikemii jest prawidłowy, a w moczu nie powinna występować glukoza. Radziłabym jeszcze wykonać usg jamy brzusznej.
Pozdrawiam