Rana w ustach a seks oralny

Uprawiałam seks oralny ze swoich chłopakiem. Po stosunku okazało się, że mam rankę w ustach. Jeżeli chłopak jest zdrowy to czy mogło dojść do jakiejś infekcji. Nie doszło do wytrysku. Jesteśmy razem od 2 lat i stosuje antykoncepcje tabletkową. Powinnam się martwić i przejść do lekarza?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli chłopak jest zdrowy, to raczej nic nie powinno się stać. Przy jakichkolwiek objawach proponuję udać się do lekarza.