Razem ze śluzem wydobywa mi się krew - co to oznacza?

Witam,
mam 15 lat i od jakiegoś czasu nie miałam miesiączki, przez około 3 miesiące leciał mi nadmiernie śluz, taki biały, może i nawet przeźroczysty, a teraz zauważyłam, że od 3 dni z tym śluzem leci mi krew.
Bardzo się boję, ponieważ nie wiem, co to może być i liczę na odpowiedź i pomoc:)

Witam serdecznie,
rozumiem, że wcześniej pojawiła się pierwsza miesiączka. Przez pierwsze dwa lata miesiączkowania okresy mogą być nieregularne. Po tym czasie cykl powinien się unormować.
Jeżeli taki czas minął od pierwszej miesiączki, konieczna jest konsultacja ginekologiczna. Należy wyjaśnić co jest przyczyną zaburzeń cyklu.
Pozdrawiam