Refluks, bielactwo, wada serca, polip w zatoce, zapalenie jelita i spora niedowaga u 26-latka

Od paru lat mam refluks, bielactwo, teraz pojawiała się łuszczyca, stwierdzono wady w zastawkach w sercu, polip w zatoce i nieswoiste zapalenie jelita, mam sporą niedowagę, nie mogę przytyć. Teraz mam drożdzaki na narządach płc. A moje leki to: asamax na jelito, nolpaza, meteospasmyl, debutir i flumycon. Unikam nabiału, jem mięso gotowane, ryż, wędline i dżem i piję dużo wody. Nie wiem skąd te choroby się biorą,zastanawiam sie czy to nie są objawy jednej choroby ktorej nie wykryto.

Dzień dobry,
Na Pana miejscu zrobiłabym testy na nietolerancje pokarmowe IgG z krwi oraz zbadała czy nie ma Pan candidy- candida albicans (zagrzybienie układu pokarmowego, później przechodzi na więcej narządów oraz do krwi). Można to zrobić również testami, trzeba się zgłosić do dietetyka albo lekarza, który takie testy wykonuje. Jeśli by się okazało, że faktycznie tak jest potrzebna jest rygorystyczna dieta praktycznie bez węglowodanów.

Pozdrawiam,
Ewa Trusewicz, dietetyk
www.dietaifitness.pl