Refluks i nadżerki żołądka a antybiotyk MIP 600

Witam.W po zażyciu antybiotyku MIP 600, dawka rano i wieczorem, wystąpiły u mnie silne bóle jelit i brzucha. Od tamtej pory mój żołądek nie trawi.Ratuję się Betainą HCL .Gastroskopia stwierdziła refluks i nadżerki żołądka.Dodam że żadych kwasów nie czułem w przełyku.Cały czas mam uczucie guli w gardle, wykryto umnie guza tarczycy 22mm, czy guz ten może powodować utrudnienia trawienne i uczucie tej guli kluski w gardle? Dlaczego po antybiotyku wystąpiły takie długotrwałe objawy i to po 2 dawkach

Każdy antybiotyk może zabić człowieka, to nie cukierki. Zmień lekarza, nie chodź do lekarza z byle czym. Oni się boją, więc na wszelki wypadek piszą antybiotyk. jeżeli choroba zabije człowieka to lekarz ma kłopoty, jeżeli natomiast człowieka zabije antybiotyk to wszystko jest ok.