Refluks żołądkowo-przełykowy bez bólów brzusznych

witam czy mozna miec refluks bez bolów brzusznych ? z rana mam cala buzie w slinie doslownie i w ciagu dnia ciagle odkrztuszam , wkurza sie cala rodzina ale wole to wypluc niz polknac raz jest to geste i kwasne raz zwykla slina , dodam ze mam torbiel w zat lecz nie do leczenia jak narazie , problemy ze stawami zuch-skro i wada zgryzu , sporo objawów najgorsza jest ta slina i grube i pulsujace skronie mysle ze stawy uciskaja te zyly czy badanie mr szyji,twarzoczasszki,angio mr glowy wyjasni to ?

Piotr Pilarski

Aby rozstrzygnąć czy są wskazania do takiego badania koniecznie jest badanie lekarskie i inne łatwiej dostępne badania jak rtg, gastroskopia. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.