Regulacja okresu przy implancie antykoncepcyjnym

witam . od 14 lutego implant antykoncepcyjny. niestety sa tez skutki uboczne .po 1)miesiaczke mam ok 2 tygodni co miesiac wczesniej mialam ok 6 dni ale naprawde obfite . czy powinnamgo wyjac czy mozna wyregulowac dlugosc okresu. po drugie odkad mam implant nie mam ochoty na seks prosze o pomoc Malgorzata

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można zastosować odpowiednie postępowanie.