Regularne i skąpe miesiączki ze skrzepami

witam od pewnego czasu mam dziwne miesiaczki.są regularne ale bardzo skąpe,to znaczy,okres trwa 6 dni,pierewsze 3 dni są bardzo ale to bardzo skąpe,kilka kropel krwi a kolejne 4,5,6 bardzo obfite,wlacznie ze skrzepami.dlaczego tak mam?czy to normalne.mam 35 lat.dziekuje za odpowiedz gdyz bardzo sie neipokoje.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Jeżeli nastąpiła zmiana charakteru krwawień miesięcznych, wskazana jest konsultacja lekarska. Na podstawie opisu, bez przeprowadzenia badania, nie można ustalić przyczyny. Zalecam wizytę u lekarza ginekologa.