Rekonstrukcja kanału łzowego po urazie oka

Miałem wypadek w kopalni,w 2006 roku,tym samym nie widzę na lewe oko,utrzymano je po 2-wóch zabiegach.Sprawa dotyczy jednak oka prawego na które widzę ale mam zerwany kanał łzowy,wiąże sie to tym ,że ciągle mam stany zapalne tego kanału łzowego ,tworzy się taki wrzód .Chodzi mi więc o rekonstrukcje tegoż kanalika i jaki jest tego koszt.Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza otolaryngologa. Po wykonaniu badania lekarskiego będzie możliwość ustalenia dalszego postępowania.