Rekonstrukcja piersi po mastektomii całkowitej

Dziendobry. Chce zapytać kiedy i czy wogóle będę miała rekonstrukcje piersi. W tamtym roku miałam całkowitom mastektomie prawej piersi rak piersi traeci stopien złośliwości . Już miałam 4 chemie AC,4 taksany,25 RT i jeste w trakcie Herceptyny drugi wlew mam mieć ich 17. Proszę o napisanie czy będe miała rekonstrukcje czy mam dopytywać lekarza czy sam mi powie kiedy?

Rekonstrukcja piersi jest wykonywana na prośbę pacjentki, nie każda chora życzy sobie takiego zabiegu. Nie jest on wykonywany rutynowo u wszystkich pacjentek. Robi się go po zakończeniu leczenia przy braku przeciwskazań. Proszę porozmawiać o tym ze swoim lekarzem prowadzącym.

Dzień dobry,
Obawy czy będzie możliwa rekonstrukcja piersi po leczeniu usunięcia piersi dotyczą wielu pacjentek wiedza że możliwa jest mastektomia zdrowej piersi i jednoczesnie jej rekonstrukcja, która wymaga wyjątkowych umiejętności, pozwolą zachować przywrócić poczucie bezpieczeństwa i pozwolą zostać sobą po leczeniu dla siebie i najbliższych
emial kontakt@drjaworowski.pl