Skuteczność metody rekonstrukcji piersi po mastektomii radykalnej

Witam. Jestem po mastektomii radykalnej prawostronnej.Chciałam zapytać o metodę, rekonstrukcji piersi polegającą na wieloetapowym wstrzykiwaniu tłuszczu własnego w miejsce po mastektomii,  Czy jest ona mniej ryzykowna niż metody chirurgiczne? Jakie są koszty takich zabiegów, gdyż jak mniemam, nie są one refundowane przez NFZ? Z poważaniem, Elżbieta J.

Dzień dobry,
przeszczepem tłuszczu można zrekonstruować tylko małą pierś, lub niewielkie defekty po operacji oszczędzającej. Niektóre ośrodki w Polsce wykonują te zabiegi na NFZ.
pozdrawiam R.Jamont

dzień dobry,
Zapraszam na konsultację tylko wtedy będę mógł ocenić po dokładnym badaniu i wysłuchaniu Pani oczekiwań co i jak można zrobić aby pomóc.

email: kontakt@drjaworowski.pl