Jakie leczenie po mastektomii radykalnej piersi z usunięciem węzła wartowniczego

Jakie leczenie powinno być po mastektomii radykalnej piersi z usunięciem węzła wartowniczego,bez przerzutów.raka cewkowego G1.czy wystarczy sama operacja?jezeli tak, to po jakim czasie mozna zrobić rekonstrukcję piersi?

Zbyt mało danych dla oceny, wazna jest też wielkośc guza, obecnośc receptorów w guzie, stan pacjentki. decyzję nalezy podjąc wraz z lekarzem leczacym. Termin operacji rekonstrukcyjnej do uzgodnienia z lekarzem leczącym, zwykle uważa sie że conajmniej 6 m-cy po operacji

Dzień dobry,
rekonstrukcję piersi w opisanej przez Panią sytuacji można wykonać po pół roku. Zapraszam na konsultację tylko wtedy po przeprowadzeniu badania będzie możliwa kwalifikacja do rekonstrukcji
email: kontakt@drjaworowski.pl