Węzeł wartowniczy bez przerzutów przy złośliwym naciekającym raku piersi

Witam. Mam 35lat.Mam złośliwego naciekającego raka piersi lewej.Węzeł wartowniczy bez przerzutów(bardzo się cieszę),wykonano mi mastektomię podskórną z ekspanderem.Oczekuję na wynik.Proszę powiedzieć jakie dalsze postępowanie mnie czeka jeśli wynik okaże się dobry(na to liczę)?Czy czeka mnie radykalny powrót do pracy-ręka nie wróciła jeszcze do pełnej sprawności.Pracuję jako kasjerka w hipermarkecie.I jeszcze jedno pytanie-czego powinnam unikać w żywieniu?Z góry dziękuję za odpowiedzi.Pozdrawiam

Pierwsza sprawa - dalsze postępowanie uzależnione jest od całego wyniku badania tkanek (nie tylko węzła wartowniczego), wykonanego zabiegu - więc nic nie można powiedzieć. Od tego też będzie uzależniona druga sprawa: możliwość powrotu do pracy (pora i zakres). Trzecia sprawa - na w okresie pooperacyjnym nie ma szczególnych zaleceń ani restrykcji żywieniowych. Z pewnością prowadzący lekarz wyjaśni wszystkie wątpliwości.