Jakie są możliwości dalszego leczenia raka piersi?

Witam, moja mama choruje na raka piersi, jest w trakcie leczenia. Na początek została poddana chemioterapii w celu zmniejszenia ryzyka przerzutów w najbliższym czasie będzie miała operacje (mastektomia). O dalszym leczeniu ma zadecydować wynik histopatologiczny po operacji. Jakie są możliwości dalszego leczenia, czy wynik histopatologiczny może być znacznie inny niż wynik biopsji?

Witam,
Zapraszam na konsultację. Trochę za mało danych. Po zbadaniu i obejrzeniu pełnej dokumentacji odpowiem na pytania i rozważymy wspólnie wszystkie opcje terapeutyczne - poradnia artvein 600086240/501784896.
pozdrawiam
Dr n med Daniel Maliszewski