Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 1 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Odbudowa piersi po mastektomii

Witam,

Szansa na rekonstrukcję u Pani jest duża. Zabiegi rekonstrukcji piersi są wykonywane w większości oddziałów Chirurgii Plastycznej jak i Oddziałów Chirurgii Onkologicznej zajmujących się rekonstrukcją piersi.
Ważnym jest zakończenie leczenia onkologicznego, ocena onkologa prowadzącego, że Pani może zostać poddana rekonstrukcji piersi, oraz reszta konsultacji i badań, które będą zlecone w trakcie konsultacji u chirurga plastyka lub chirurga onkologicznego. Elementem kwalifikującym Panią do danego typu zabiegu rekonstrukcji jest też stan miejscowy po zabiegu mastektomii, aczkolowiek wszystkie te zalecenia i zależności przedstawione zostaną Pani w trakcie konsultacji.

pozdrawiam

0

tak zapraszam na konsultację
kontakt@drjaworowski.pl

Specjalista w dziedzinie chirurgii. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej oraz chirurgii onkologicznej. Pionier w dziedzinie stosowania implantów u pacjentów onkologicznych. Laureat licznych nagród za osiągnięcia naukowe, m.in. Luminatus 2015, Polski Wynalazek 2014 - BioImplant, złoty medal Międzynarodowych Targów Wynalazczości oraz medal Ministerstwa Edukacji, Szkolnictwa Wyższego i Badań Naukowych Francji Concours Lepin.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy