Rekonstrukcja piersi po usunięciu implantu

Witam.Dokladnie szesc lat temu mialam wstawione implanty piersiowe niestety mialam wypadek i w lewej piersi utworzyl sie ropniak w szpitalu usunieto mi implant. W tej chwili jestem zalamana bo lewa piers mam zapadnieta a prawa normalna ladna. Implant nie zostal uszkodzony i zwrocono mi go. Nie stac mnie na prywatna klinike. Pytanie brzmi. W ktorym szpitalu moga mi przeprowadzic rekonstrukcje?

Aleksander Ropielewski

Np. w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. Prosze zgłosić się do poradni leczenia chorób sutka.