Gdzie pozbędę się problemu ze śrubą mocującą koronę?

Mam problem z ciągle odkręcającą się śrubą mocującą koronę zęba z implantem. Muszę chodzić średnio co 2 miesiące do gabinetu w którym został wykonany zabieg na "dokręcanie" śruby. Jest to psychicznie wykańczające. Szukam specjalisty który pomoże mi rozwiązać zaistniały problem na terenie miasta Warszawy lub w promieniu 30 km od Warszawy.

Prawdopodobnie przyczyną są warunki zgryzowi a praca protetyczna nie została idealnie dopasowana przez co jest przeciążona w zgryzie i odkręca się regularnie. Oczywiście trzeba to ocenić w gabinecie ale prawdopodobnie trzeba skorygować obecną prace w zgryzie lub wykonać nową.