Czy to oznacza, że zęby zaczynają się psuć pod koroną?

Witam. Od ponad 2 miesiecy mam korony. Czuję straszny dyskomfort. 1 i 2 są osobno a od trójek są mosty po obu stronach. Strzela mi między zębami szczególnie podczas posiłków. Czasem mam wrażenie, że zęby mi przeskakują. Do tego gdy przejeżdżam po nich językiem, czuję je, czuję, że są wrażliwe na dotyk i zimne napoje. Czy zęby zaczynają się psuć pod korona skoro były zdrowe? A może zaczynają się odklejać? Byłam na wizycie i doktor stwierdził, że wszystko jest dobrze. Obecnie czekam na koleją wizytę. Strasznie mi przeszkadzają te zęby. Cieszyłam się i nie mogłam się doczekać a teraz zaczynam żałować.

Trzeba dokładnie ocenić w gabinecie. Jeżeli zęby "przeskakują" to prawdopodobnie nie są dopasowane idealnie do zębów przeciwskalnych, konieczna jest analiza protetyczna w celu sprawdzenie prawidłowego ułożenia zębów i prawdopodobni wykonanie nowej pracy protetycznej.