Remisja raka piersi a wycięcie piersi i węzłów pachowych

Wykryto u mnie raka piersi NGH3 HER-, guz wielkości 18mm Rozpoczęłam chemioterapię 4 chemie czerwone i 12 białych (taxol) Obecnie zakończyłam chemioterapię. Lekarz chce wyciąć wszystkie węzły pachowe wraz z piersią czy jest to konieczne skoro nastąpiła całkowita remisja choroby?

Niestety leczenie miało za zadanie przygotować Panią do operacji, rozumiem, że z taką intencją bylo prowadzone, więc teraz nie powinno sie z tego leczenia rezygnować