Remont domu w 35. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 35 tygodniu ciąży od około miesiąca mamy remont. Przeraża mnie fakt że moje dziesiątko jest narażone na hałas wiertarek pił czy innych urządzeń roboczych oraz że w pobliżu wyczuwalne są farby, kleje czy rozpuszczalniki do drewna.Sytuacje są sporadyczne i krótkotrwałe, nigdy też nie wywołały u mnie nawet bólu głowy jednak jestem przerażona. Nie mogę spać ze strachu ze cos mogło zaszkodzić mojemu dzieciateczku.Bardzo proszę o pomoc i podpowiedź w tej kwestii.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, na czas remontu powinna się Pani wyprowadzić z opisanego miejsca. Z opisu wynika jednak, że istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że cokolwiek negatywnie wpłynęło na dziecko. Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.