Rewizja po operacji radykalnej zmodyfikowanej z usunięciem zmian z ucha środkowego lewego

W piątek miałem operację. Na karcie wypisu jest napisane "rewizja po operacji radykalnej zmodyfikowanej z usunięciem zmian z ucha środkowego lewego". Mam opatrunek, ale mam go nie wyciągać tylko przycinać gdyby wychodził. Co zrobić z gazą osłaniającą ucho? Zapomniałem zapytać lekarza.Mam czekać do kontroli, która odbędzie się tydzień po operacji?EPIKRYZA:"Pacjent przyjęty w celu leczenia operacyjnego z powodu przewlekłego perlakowego( już kiedyś miałem 4 operacje) z destrukcją błony i łańcucha ?

Witam. Gazik zewnętrznego opatrunku można wymieniać, ten w uchu - przycinać o ile będzie wysunięty. Przy zdejmowaniu tego zewnętrznego opatrunku uważać by nie usunąć tego w uchu.