Rezonans głowy z powodu bólu i wskazania do badań w kierunku chorób tarczycy

Dwa lata temu miałam robiony rezonans głowy z powodu ciągłego bólu głowy, w opisie wynika, że jest ok. Do zmartwień należy zaliczyć tylko zdanie: Przysadka mózgowa niejednorodna, wskazane uzupełnienie o badanie celowane z kontrastem. Do tego martwię się, ponieważ mam wiele objawów niedoczynności tarczycy. M.in. moja waga stoi w miejscu, pomimo ruchu i zmiany diety. Jeżeli już coś to idzie w górę. jestem ciągle zmęczona i moje libido jest zerowe. Czy jest to powód do zrobienia badań na tarczycę?

Witam serdecznie,

Najlepiej proszę zasięgnąć opinii lekarza endokrynologa, który najbardziej trafnie Pani doradzi. Zrobienie profilu tarczycowego komercyjnie na pewno nie zaszkodzi i myślę, że warto je wykonać.

Pozdrawiam.