Rezonans magnetyczny głowy u 23-latka
W sąsiedztwie rogu tylnego komory bocznej lewej wykazano nie specyficznej pojedyncze ognisko gliozy o wym 8x5mm które nie powoduje dyfuzji, nie ulega wzmocnieniu kontrastowemu. reszta bez zmian. co to może oznaczać?

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Badanie wykryło pojedynczą zmianę w mózgu, na podstawie samego wyniku rezonansu nie można jednak postawić rozpoznania. Może być to zarówno torbiel, jak i proces rozrostowy. Z wynikiem badania proszę zgłosić się do lekarza kierującego, ew. do neurologa.