Roczna przerwa w przyjmowaniu tabletek antykoncepcyjnych Bonadea

Witam. Biorę tabletki antykoncepcyjne Bonadea od 5 miesięcy. Nie potrzebuję ich teraz i chciałabym zrobić roczną przerwę, a po roku zacząć już brać przez dłuższy okres. Czy jest to dobre rozwiązanie dla mojego organizmu?

Witam! Jeśli nie obecnie nie potrzebuje Pani antykoncepcji takie zachowanie jest jak najbardziej rozsądne i korzystne dla organizmu.