Rokowania nowotworu a chemioterapia

OPERACJA-23X.13 ABC-adenocarcinomaG2 pT4a N2b Mx Naciek gruczolakoraka przechodzi na tkankę okołojelitową,dochodzi do powierzchni surowicówki .Najwęższy margines radialny szerokości ok.o,1cm USG JAMY BRZUSZNEJ-3.XII.13 Wątroba o wzmożonej stłuszczeniowej echogeniczności,w obu płatach widoczne hypoechogeniczne,,okrągławe struktury,najwieksza w segmencie IV o wymi3,2x2,5-cm ZALECENIA-chemioterapia Xeliri/Folfirii od 8stycznia2014 Tata ma 62lata,jakie są rokowania,czy ta wygra walkę z rakiem????

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie krótkiego opisu, bez możliwości zbadania pacjenta oraz bez wglądu do pełniej historii choroby nie można określić rokowania. Proszę udać się do lekarza prowadzącego, który jest kompetentny do udzielania tego typu informacji.