Rokowania po przerzucie nisko zróżnicowanego dypresyjnego raka gruczołowego o typie śluzowokomórkowym

Mama ma stwierdzony Przerzut nisko zróznicowanego,dypresyjnego raka gruczołowego o typie śluzowokomórkowym. Przez sześć miesiecy ciagłych badań inwazyjnych nie znaleziono miejsca docelowego (źródła) Obecnie ma zalecona chemię za tydzień.o której sama miała zdecydować,bo kolejne szukanie i badania zaś opóźniły by leczenie nowotworu.Zaznaczę że wszelakie badania jakie maiła robione po całej Polsce zawsze wychodziły dobrze,że nie ma nowotworu,Jakie są rokowania ?

Trudno jest określić rokowania nowotworu, którego punktu wyjścia nie można określić. Rozpoczęcie leczenia wynika z niechęci wobec upływającego czasu. Leczenie zostanie przeprowadzone wg obowiązujących standardów i mieć należy nadzieję, że wszystko będzie dobrze.