Rokowanie przy nowotworze złośliwym odbytu i przerzutach do płuc

witam u mojego taty 1.5 roku temu zdiagnozowano raka odbytu zlosliwego . teraz ma stomie przerzuty na pluca oby dwa ,wyniki dobre bierze hemie jakas mocna co 2 tyg i zostaje na 3 dni w szpitalu. z plucami nie da nic sie juz zrobic powiedzial lekarz tylko hemia niby po to aby go zabic. a tata jest juz slaby ma na calym ciele czerwone plamy skura mu schodzi z calego ciala .mam pyutanie jak dlugo ludzie zyja z rakaiem zlosliwym????tata jest slaby i na dodatek juz po operacji prawie 3 miechy dziekuj

Doświadczeni , poważni i odpowiedzialni onkolodzy nie odpowiadają na takie pytanie , bo nikt nie wie jak nadal będzie postępować choroba - jest to sprawa indywidualna u każdego pacjenta , zż